Villaggio Mare Blu

Villaggio Mare Blu se nachází v letovisku Bibione Pineda a nabízí široký výběr moderně zařízených apartmánů a vil s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, soukromou pláž i letní bazén. Mare Blu Villaggio stojí 2 km od centra Bibione a termálních lázní Terme di Bibione. Parkoviště lze využívat zdarma a okolí hotelu je vhodné pro celodenní výlety do Benátek i k dalším místním zajímavostem. Hotel poskytuje světlé a prostorné ubytovací jednotky s kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou, kávovarem, TV s plochou obrazovkou a ve většině případů také s terasou nebo patiem.

Bibione-Pineda
Via dei Lecci 1 , 30028 Bibione


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      0 6 2 1 7 0Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione