Hotel Hiki

Hotel Hiki se nachází v Bibione Pineda, jen 100 metrů od písečné pláže, 5-minut chůze od centra města. Nabízí parkování zdarma, bezplatné lobby Wi-Fi, a velkou zahradu zařízenou ve středomořském stylu .Restaurace Hiki se specializuje na italské a mezinárodní kuchyně. Jídla se podávají v otevřené jídelně s výhledem do zahrady. Barevné pokoje v hotelu mají všechny vlastní balkon s ​​panoramatickým výhledem na Jaderské moře. Každý z nich je vybaven klimatizací, satelitní TV a vlastní koupelnou s fénem. Hosté si mohou půjčit kolo zdarma na recepci pro objevování okolní přírody a centra města. Je zde soukromá pláž a dětské hřiště. Hotel je 20-minut jízdy od Lignana Sabbiadora.

Bibione-Pineda
Passeggiata Dei Pini 27, 30020 Bibione


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      1 7 0 6 7 5Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione