Hotel Playa

Hotel Playa, který se již více než 50 let nachází v rukou rodiny Ferrari, stojí v centru letoviska Bibione a pouhých 30 metrů od bezplatné soukromé pláže. Nabízí klimatizované pokoje, osobní služby a každodenní sladkou i slanou snídani. Rodinný hotel Playa poskytuje klasicky zařízené pokoje vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou s fénem. Některé pokoje mají celoplošná okna a jiné výhled na moře. Wi-Fi je zdarma dostupné ve společných prostorách. Snídaně zahrnující výběr vaječných jídel, sýrů, uzenin i croissantů jsou podávány ve snídaňové místnosti nebo na terase s částečným výhledem na moře. Na pláži se můžete věnovat nejrůznějším sportovním aktivitám jako je plážový volejbal nebo fotbal a najdete zde i školu windsurfingu. O vše se zde stará partnerská agentura. Za 20 minut dojedete od hotelu do města Lignano Sabbiadoro a 20 km vás dělí od dálnice A4.

Bibione-Lido-dei-Pini
Via Mercurio 19, 30020 Bibione


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 4 0 0 2 2Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione