Residence Brionetta

Residence Brionetta stojí jen 300 metrů od písečné pláže v Bibione, 5 minut chůze od centra města a obchodů. Nabízí bezplatné parkování a jednoduše zařízené apartmány. Apartmány mají jídelní část s kuchyňským koutem, TV, výhled do ulice a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Hosté mohou využít slevy na partnerské pláži, kde si můžete půjčit plážové vybavení. Brionetta se nachází 20 minut jízdy od města Lignano Sabbiadoro a 30 km od města Portogruaro. Check-in probíhá v agentuře Agenzia Boreal, která se nachází v ulici Corso del Sole č. 66, zhruba 1 km od apartmánů.

Bibione-Spiaggia
Via Pegaso 39 (Check-in at: Agenzia Boreal, Corso del Sole 66), 30020 Bibione


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      2 6 1 1 5 6Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione