Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Hotel Airone

Hotel Airone se nachází v těsné blízkosti borového lesa v letovisku Lido del Sole, necelých 250 metrů od vlastní soukromé pláže a 900 metrů od termálních lázní v Bibione. Ve všech pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi a LCD TV. Hotel poskytuje klimatizované, pohodlné a světlé pokoje s balkonem a minibarem. Jejich součástí je vlastní koupelna s fénem a toaletními potřebami. Snídaně formou sladkého i slaného bufetu zahrnuje výběr koláčů, palačinek a pokrmů místní kuchyně. Nápoje si můžete vychutnávat v zahradě nebo v hotelovém salonku s bezplatným Wi-Fi. Airone Hotel pořádá kurzy italštiny pro cizince. V nedalekých termálních lázních mají hosté hotelu nárok na slevu. Na letiště v Benátkách a Terstu dojedete přibližně za 1 hodinu a cesta na vlakové nádraží Bibione-Latisana trvá asi 15 minut. Autobus číslo 1 staví 20 metrů od hotelu.

Bibione-Lido-Del-Sole
Via Veneto 66, 30020 Bibione


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      5 7 6 7 5 1Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione