Hotel Kennedy

Hotel Kennedy se nachází v samém srdci letoviska Bibione, v místní pěší zóně asi 150 metrů od pláže Piazzale Zenith, a nabízí bezplatnou soukromou pláž i bazén s lehátky a slunečníky. Ke všem pokojům patří balkon s výhledem na pěší zónu. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají prázdnou mini ledničku, koupelnu a TV. Každé ráno je podávána kontinentální snídaně a k obědu i večeři jsou v restauraci připravovány pokrmy italské kuchyně. Na sklenku lze zajít do baru, který je v provozu celý den až do půlnoci. K dispozici je také TV salonek s pohodlnými pohovkami. Kennedy Hotel nabízí bezplatné parkování a Wi-Fi zdarma. U vchodu do hotelu se nachází zastřešená terasa se stolem a židlemi. Hotel má také druhý menší bazén s hydromasáží pro děti a na terase najdete hřiště pro děti a stolní tenis. Přibližně 200 metrů od hotelu se rozkládá soukromá pláž, na které je na každý pokoj vymezeno 1 lehátko, slunečník a křesílko zdarma. Od oblíbené bibionské nákupní třídy Via delle Costellazione vás dělí pouhých 50 metrů.

Bibione-Spiaggia
Corso Del Sole 171, 30020 Bibione


PŘIDEJ NOVÝ KOMENTÁŘ

  1.  
  2. Kontrola proti spamu
      8 4 8 6 6 5Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione