Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Eden. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Eden rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Eden

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Maia 147, 30028 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Eden se nachází jen 200 metrů od vlastní soukromé pláže v přímořském letovisku Bibione. Má venkovní bazén a terasu. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí velkou zahradu, 2 tenisové kurty a fitness centrum. K dispozici je také krytá herna pro děti a na recepci si můžete zdarma půjčit kola. Eden Hotel disponuje pokoji s klimatizací a vlastní koupelnou. V ceně ubytování je také zahrnuté 1 lehátko, 1 rozkládací křeslo a slunečník na soukromé hotelové pláži. Denně se podává snídaně formou bufetu, který zahrnuje celou řadu sladkých a slaných jídel. Restaurace nabízí typické středomořské pokrmy a předkrmy formou pestrého bufetu. Hotel stojí 20 km od dálnice A4 a 1,5 hod jízdy od Benátek a Terstu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione