Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Alla Terrazza. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Alla Terrazza rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Alla Terrazza

BIBIONE-LIDO-DEI-PINI
Via Capricorno Est 191, 30028 Bibione

Sdílejte ubytování              

Nachází se 200 metrů od vlastní soukromé pláže. Hotel Alla Terrazza nabízí venkovní bazén, klimatizované pokoje a sluneční terasu. Nnachází v klidném místě, 10 minut pěšky od centra Bibione. V klasickém stylu pokoje v hotelu Alla Terrazza jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a mají dlážděné nebo mramorové podlahy. Koupelna je kompletní s vysoušečem vlasů a toaletními potřebami zdarma. Hosté mohou relaxovat u bazénu a v zahradě,jsou zde vybavené stoly a židle. Hosté mohou také využít bezplatné používání slunečníku, 2lehátek na soukromé pláži. Každé ráno se podává sladká i slaná snídaně formou bufetu.Ă la carte restaurace, která se specializuje na rybí pokrmy, je otevřena denně. Setkáte se zde s bezplatným Wi-Fi ve veřejných prostorách. Hotel se nachází 10 km od Lignano Pineta, a 20-minut jízdy od Lignano Sabbiadoro. Parkování je zdarma přímo na místě.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione