Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Principe. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Principe rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Principe

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Ariete 41, 30028 Bibione

Sdílejte ubytování              

Čtyřhvězdičkový Hotel Principe se nachází na pobřeží Jaderského moře v Bibione. Nabízí vlastní pláž se vstupem zdarma, klasické pokoje s panoramatickým balkónem a Wi-Fi zdarma. K zázemí patří restaurace s barem, tenisový kurt a 2 venkovní bazény. Hotel Principe má výtah a stojí 10 minut chůze od centra města. Pokoje jsou klimatizované a zařízené v klasickém stylu. Každý je vybavený TV, trezorem na notebook a disponuje koupelnou s vanou nebo sprchou. Nápoje z minibaru jsou za příplatek. Snídaně je formou bufetu a zahrnuje čerstvé ovoce, ovocné šťávy a vejce. Obvykle se servíruje na terase, kde se také podává oběd formou bufetu. Restaurace se specializuje na pokrmy středomořské kuchyně a má otevřeno i v době večeří. Na pláži obdrží hosté zdarma slunečník a 2 lehátka. Větší ze 2 bazénů je určen pro dospělé, menší pro děti. Hosté mohou relaxovat ve společném salonku s dobovým nábytkem nebo v zařízené zahradě. V hotelu si lze zdarma vypůjčit městská kola. Vlakové nádraží v Latisaně leží od hotelu 25 minut jízdy autem.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione