Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Alla Pergola. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Alla Pergola rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Alla Pergola

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Maya 94, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Tento klidný rodinný hotel nabízí útulné prostředí v klidné oblasti v blízkosti centra Bibione na pobřeží Jaderského moře. Stojí jen 30 minut od dálnice A4 Autostrada Serenissima. Z Alla Pergola dojdete k oblíbeným plážím v Bibione za pouhých 6 minut. Hotel nedávno prošel rekonstrukcí a poskytuje praktické pokoje s malou terasou a moderním vybavením. Do hotelu Alla Pergola se může celá rodina těšit na restauraci a pizzerii, dětské hřiště a příjemný personál. Alla Pergola je sezonní hotel, otevřený od dubna do září. Na místě lze bezplatně parkovat. Před hotelem se navíc nachází ještě velké veřejné parkoviště. Tento menší, nicméně pohodlný hotel nabízí 20 pokojů, vhodných pro všechny typy hostů. Těšit se můžete na snídani formou bufetu i bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené stropním ventilátorem.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione