Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Diana Ovest. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Diana Ovest rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Diana Ovest

BIBIONE-LIDO-DEL-SOLE
30028 Bibione

Sdílejte ubytování              

Apartmán Diana Ovest se nachází v Bibione. Je 1,2 km od Bibione lázní a 1,7 km od Val Grande Valley. V apartmánu je možné ubytovat až čtyři dospělé osoby a jedno dítě ve věku do jedenácti let. Byt je vybaven TV a balkonem. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, sporákem a lednicí, dále dvě ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovkou v obývacím pokoji. Vlastní koupelna je vybavena sprchovým koutem. Hotel nabízí bezplatné parkování. Pokud máte pocit, že chcete navštívit okolí, podívejte se Baseleghe Marina (2,2 km). K dispozici je golfové hřiště- 2 km. Obchody a restaurace se nacházejí do 600 metrů. K dispozici je písečná pláž 50 metrů od apartmánu. Marco Polo letiště se nachází 55 km od hotelu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione