Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Mediterranee - Bibione´s Wellness & Gourmet Resort. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Mediterranee - Bibione´s Wellness & Gourmet Resort rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Mediterranee - Bibione´s Wellness & Gourmet Resort

BIBIONE-PINEDA
Via degli Asfodeli 5, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Mediterranee - Bibione´s Wellness & Gourmet Resort nabízí prostorné apartmány s balkonem a rozsáhlé wellness centrum s krytým i venkovním bazénem. Hotel se nachází v Bibione a má soukromou pláž, restauraci a velké zahrady. Hosté v pokojích při příjezdu najdou župan a toaletní potřeby a těšit se mohou také na posilovnu, turecké lázně, hydromasážní bazény a saunu. V salonu krásy Insel der Sinne muhou využít slevy. Hotel Mediterrannee nabízí ubytování se satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizací a hydromasážními sprchami. Při příjezdu dostanete uvítací koktejl. Bohatá snídaně se skládá z domácího chleba, koláčů a místních specialit. Denně je k dispozici čerstvé ovoce, odpolední čaj s čerstvým pečivem a aperitiv. Dále také obědy a večeře formou bufetu. Resort nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do golfového klubu Lignano vzdáleného 11 km. Dálnice A4 Benátky-Terst leží 30 minut jízdy od hotelu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione