Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Villa Angelina. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Villa Angelina rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Hotel Villa Angelina

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Della Bilancia 38, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Villa Angelina v centru Bibione nabízí soukromou pláž s lehátky a slunečníky zdarma. Má restauraci a klimatizované pokoje s vlastní terasou. Každý čtvrtek pořádá Villa Angelina večírky pro hosty s předkrmy, večeří a taneční zábavou. Snídaně formou bufetu zahrnuje sladké i slané pokrmy. K obědu a večeři se v restauraci podávají rybí a masová jídla nebo pokrmy mezinárodní kuchyně. Pokoje s výhledem na moře nebo město Bibione zahrnují lednici a TV s plochou obrazovkou. Ve společných prostorách včetně pláže a na pokojích je k dispozici Wi-Fi zdarma. Součástí hotelu je také nepřetržitě otevřená recepce s barem a krytá terasa s houpacím křeslem, stoly a židlemi. Pro každý pokoj je vyčleněné jedno parkovací místo v garáži s kamerovým systémem. Zařízení stojí 200 metrů od termálních lázní v Bibione.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione