Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Europa. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Europa rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Hotel Europa

BIBIONE-SPIAGGIA
Viale Aurora 179, 30028 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Europa stojí 5 minut chůze od pobřeží a populární pláže. Nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách. Nabízí bezplatnou soukromou pláž, bazén a restauraci. Všechny pokoje jsou elegantně a klasicky zařízené. Mají vlastní koupelnu, klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou a minibar. Rodinný Europa Hotel má restauraci, kde se denně podává bohatá snídaně formou bufetu. Na výběr jsou sladké a slané pokrmy. V restauraci můžete ochutnat typická místní jídla. Můžete si posedět a odpočinout si na terase se stoly a židlemi. Můžete si také zaplavat v bazénu, který se nachází v zahradě. Přístup na soukromou část pláže je zahrnutý v ceně pokoje. Termální lázně Terme di Bibione se nachází jen 150 metrů od hotelu. Cesta autem do Jesola trvá jen 1 hodinu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione