Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Villaggio Turistico Internazionale. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Villaggio Turistico Internazionale rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Villaggio Turistico Internazionale

BIBIONE-LIDO-DEL-SOLE
Via Delle Colonie 2, 30028 Bibione

Sdílejte ubytování              

Villaggio Turistico Internazionale se nachází u vlastní pláže s volným vstupem na pobřeží Benátského zálivu. Nabízí jedinečně tvarovaný venkovní bazén, 2 restaurace a řadu sportovních a rekreačních zařízení. V rezortu Internazionale si můžete vybrat z mobilních domů a apartmánů. Všechny ubytovací jednotky jsou klimatizované a mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a myčkou. Disponují balkonem nebo terasou. Každý si zde přijde na své. Zábava je zajišťovaná pro hosty všech věkových kategorií. Najdete tu tenisový kurt, hernu, dětské hřiště a zázemí pro různé vodní sporty. V rezortu jsou denně otevřené obchody. Rezort poskytuje dopravu do centra města Bibione. Cesta trvá pouze 5 minut. Za parkování v rezortu se neplatí a lze si tu vypůjčit jízdní kola. Hosté každého apartmánu i mobilního domu mají na pláži zdarma k dispozici slunečník a 2 lehátka.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione