Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Gimm. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Gimm rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Gimm

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Del Sagittario 43, 30028 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Gimm je rodinný hotel s vlastní soukromou pláží v Bibione, který se nachází pouhých 5 minut chůze od termálních lázní v Bibione. Má venkovní bazén a pokoje s balkonem. Každý pokoj je vybaven TV s programy Sky, bezplatným Wi-Fi a balkonem se stoly a židlemi. Ve vlastní koupelně je sprcha, bidet a fén. Denně se podává pestrá snídaně formou bufetu. Gimm Hotel má restauraci, která servíruje nabídku mas a ryb, které doplňuje zelenina a saláty formou bufetu. V nabídce jsou také vegetariánská a dětská jídla. Každý týden se pořádá galavečeře s hudbou a každou neděli je podáván aperitiv zdarma. Slunečníky a lehátka najdete na soukromé pláži, kam budete mít volný přístup. Personál vám zajistí širokou škálu aktivit včetně volejbalu, tenisových lekcí a vodních sportů. K dispozici jsou jízdní kola a v okolí najdete 30 km cyklistických tras. Bezplatné parkování je zajištěno a nejbližší železniční stanice je ve městě Latisana, 20 km daleko.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione