Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Italy. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Italy rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Italy

BIBIONE-SPIAGGIA
Via delle Meteore 2, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Italy se nachází v letovisku Bibione, jen 10 metrů od své soukromé pláže. Těšit se sem můžete na klimatizované pokoje s balkonem a na venkovní bazén s výhledem na moře. Parkování na místě je zdarma. Klasicky zařízené pokoje mají dřevěnou podlahu, satelitní LCD TV a koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Ke každému pokoji náleží 1 lehátko, 1 slunečník a 1 skládací křeslo. Kabelový internet je zdarma dostupný v hale. V hotelu se podává sladká i slaná snídaně, kde nechybí například vejce, šunka nebo čerstvé ovoce. V denně otevřené hotelové restauraci si lze vybrat z nabídky jídel italské kuchyně a dětských pokrmů. Italy Hotel se může pochlubit velkou zahradou a slunnou terasou. Mladší návštěvníci uvítají venkovní hřiště i vnitřní hernu. V létě se organizují zábavní programy pro děti i dospělé. Letovisko Lido del Sole je vzdálené 2 km a Parco Naturale Val Grande se nachází 10 minut jízdy od hotelu. Do měst Caorle a Jesole dojedete od hotelu za 1 hodinu.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione