Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Di Giovanni. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Di Giovanni rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Hotel Di Giovanni

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Orsa Maggiore 20, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Di Giovanni nabízí střešní bazén s výhledem do okolí. Nachází se v centru Bibione, 600 metrů od vlastní pláže a 100 metrů od pěší zóny. Di Giovanni má elegantní klimatizovanou restauraci v jasných barvách s výběrem menu Ă  la carte. Podávají se v ní pokrmy italské a mezinárodní kuchyně, speciality Benátska a vína. Hotel poskytuje ubytování v pokojích s nábytkem ze světlého dřeva a barevnými prvky. Všechny jsou klimatizované, vybavené satelitní TV a disponují balkónem, některé s výhledem do zahrady. Na pláži mohou hosté zdarma využívat 1 slunečník, 1 skládací křeslo a 1 lehátko. K relaxaci slouží hostům hotelová terasa se židlemi, stoly a lehátky. Na recepci si lze zdarma vypůjčit jízdní kola. Za parkování u hotelu se neplatí. Hotel Di Giovanni je vzdálený 10 km od města Lignano Sabbiadoro. Do města San Michele al Tagliamento a na nádraží v Latisaně dojedou hosté za 20 minut.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione