Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel San Marco. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel San Marco rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel San Marco

BIBIONE-PINEDA
Via Delle Ortensie 2, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel San Marco stojí 5 minut pěšky od moře v rozlehlém parku (5000 m˛) v centru části Bibione zvané Pineda. Nabízí bazén se slanou vodou a soukromou pláž, kterou mohou hosté využívat zdarma. K bezplatným zařízením, které San Marco Hotel poskytuje, patří půjčovna kol a venkovní bazén s hydromasáží. V ceně je slunečník, 1 opalovací lehátko a 1 skládací lehátko na pokoj. San Marco Hotel nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV. Wi-Fi je zdarma k dispozici ve společných prostorách. V restauraci hotelu San Marco se podává typická italská kuchyně a speciality benátského kraje. Všechna jídla včetně každodenní snídaně se podávají ve velké jídelně s výhledem na okolní park. Hotel se nachází v klidné lokalitě a snadno se od něj dostanete k zajímavým místům, jako je přírodní park Val Grande, který leží jen 200 metrů odtud.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione