Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Excelsior. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Excelsior rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Hotel Excelsior

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Croce del Sud 2, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Excelsior se nachází přímo na pláži v Bibione. Nabízí velký bazén s brouzdalištěm a terasu s vířivkou a výhledem na moře, kterou sdílí se sousedním partnerským hotelem. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na Jaderské moře. Pokoje jsou vybavené satelitní TV a klimatizací. V ceně je zahrnuto 1 skládací lehátko, 1 lehátko a 1 slunečník, které můžete používat na kompletně vybavené soukromé pláži. V nabídce hotelové restaurace je široký výběr jídel včetně vegetariánských pokrmů a dětského menu. V ceně je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetu, která se podává ve světlé jídelně. Hotel Excelsior se může pochlubit komfortními salónky, barem a TV místností. Zdarma budete mít k dispozici jízdní kola a zahrát si můžete i stolní tenis. Děti si mohou hrát uvnitř v herně nebo na venkovním hřišti. V létě je pro děti připraven miniklub. K dalšímu zázemí patří 2 tenisové kurty a malé fotbalové hřiště. delně. Hotel Excelsior se může pochlubit komfortn
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione