Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Princess Aparthotel. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Princess Aparthotel rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Princess Aparthotel

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Sagittario 28 , 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Čtyřhvězdičkový Princess Aparthotel nabízí bezplatnou službu půjčení jízdních kol, venkovní bazén a krytá i venkovní parkovací stání. Nachází se 50 metrů od své vlastní soukromé pláže v Bibione, v blízkosti pěší zóny a obchodů. Všechny apartmány mají balkon s židlemi, stolem, lehátkem a výhledem na Jaderské moře. Apartmány jsou světlé, klimatizované a zařízené moderním dřevěným nábytkem. Ve všech najdete obývací část, LCD TV a kompletně vybavený kuchyňský kout. V ceně všech je také 1 skládací lehátko, 1 lenoška a 1 slunečník na pláži. Snídaně formou bufetu zahrnuje croissanty, pečivo a různá slaná jídla včetně uzenin, sýrů a vajec. Aparthotel Princess nabízí ve všech prostorách Wi-Fi zdarma. K dispozici je také televizní místnost a čítárna, denní tisk a herna pro děti. Personál vám může doporučit turistické a cyklistické trasy v okolí. Pouhých 200 metrů od hotelu můžete navštívit lázně Bibione Terme a jen 40 metrů vás bude dělit od pěší zóny s cyklostezkami.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione