Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Ca´ D´Oro. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Ca´ D´Oro rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Hotel Ca´ D´Oro

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Taigete 16, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Ca´ D´Oro se nachází pouhých 100 metrů od soukromé pláže v Bibione, na půli cesty mezi Benátkami a Terstem. Součástí hotelu je bazén s hydromasáží a masáží chodidel. Parkování je zdarma. Hotel Ca´ D´Oro má všechny pokoje vybavené bezplatným Wi-Fi, koberci na podlahách, klimatizací a satelitní TV s plochou obrazovkou. V některých pokojích najdete také župan a pantofle a budete se moci potěšit výhledem na Jaderské moře. Na pláži budete moci zdarma používat slunečníky a skládací lehátka. Další lehátka jsou zdarma k dispozici kolem bazénu. Snídaně je formou bohatého bufetu se sladkými i slanými jídly. V restauraci se k obědům a večeřím podávají speciality Benátska i jídla mezinárodní kuchyně. Nejbližší nákupní oblast je vzdálená 300 metrů od hotelu. Vlakové nádraží najdete ve městě Latisana, 16 km daleko.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione