Vítejte na nabídce na ubytování v Itálii u moře v Hotel Continental. Vyberte si a rezervujte dovolenou u moře v Itálii bezpečně a jednoduše s pohodlí domova zde u nás.Bibione může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Hotel Continental rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v Bibione dole na stránce.


Průměrné hodnocení 70 %

Hotel Continental

BIBIONE-SPIAGGIA
Via Ariete 37, 30020 Bibione

Sdílejte ubytování              

Hotel Continental stojí jen 200 metrů od pobřeží a svým hostům nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu, parkování zdarma na hotelovém parkovišti a soukromou pláž. Má typickou restauraci, bazén a pokoje s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou prostorné a zařízené v klasickém stylu. Všechny jsou také vybavené klimatizací, satelitní TV a minibarem. Některé pokoje mají i vlastní balkón. Continental Hotel podává každé ráno kontinentální snídani. Hotelová restaurace se zaměřuje na středomořskou kuchyni. Pokud si budete chtít odpočinout a užívat sluníčka, můžete si zaplavat v bazénu v hotelové zahradě. Můžete se také projít na soukromou pláž, kde je pro vás připraven slunečník a 2 lehátka, která jsou zahrnuta v ceně vašeho ubytování. Do populárního města Jesolo dojedete od hotelu autem za 1 hodinu. Benátské letiště Marco Polo je odtud vzdáleno 98 km.
Aktuální předpověď počasí Itálie Bibione

Komentáře k ubytování Hotel Continental Bibione
Od: Milan
Kvalitní hotel. Všechno bylo tak jak mělo být. Doporučuji.Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione