Recenze ubytování Bibione

Zde si můžete přečíst názory na kvalitu pláže, plážového servisu, kvalitu restaurací a ubytování v letovisku Bibione.
Můžete přidat i svou vlastní recenzi. Podělte se s ostatními uživateli o své zkušenosti z dovolené.

Názory a hodnocení letoviska Bibione
Od: Deny
Na Bibione mám jen dobré vzpomínky. Ve dne skvělé koupání v krásně teplém moři, v noci úžasný noční život.
Od: Jarmila
S důchodci jezdíme do Bibione už několik let po sobě. Máme zájezd přes cestovní kancelář, autobusem tam dojedeme za nějakých 12 hod, a to se dá vydržet. Ubytování jsme měli vždy v apartmánu asi 250 m od moře. Vstup do moře je pozvolný, což oceníme i my staré babky. Počasí nám vždy vyšlo. Večer se procházíme po městě, koupíme nějaké ty cetky, pokecáme. Na dovolenou v Bibione se určitě těšíme.
Od: Zuzana
Bibione je super! Nechápu, jak někdo může říkat, že tam by nikdy nejel, že to tam není pěkné. Já byla moc spokojena.
Od: Viktor
Byli jsme s rodinou v hotelu přímo u pláži v Bibione. Děti si užili spousta hřišť, která jsou podél pláže. Úžasná je promenáda, která vede kolem moře, večer jsou nádherně osvětlené bazény okolních rezidencí, doporučuji jako romantickou procházku.
Od: Kamila
Byli jsme v Bibione v apartmánu, apartmán čistý, prostorný, měli jsme to jen 200 m na pláž. Pláž je písečná, v sezóně sice dost přeplněná. Užili jsme si moře, slunce. Večer jsme si dávali pizu, navštívili spousta zlatnictví (to je tady téměř na každém rohu), užili jsme si pohodovou dovolenou.
Od: Monika
Přesto, že je Bibione v severní části Itálie a někteří ho nedoporučují, já jsem byla v Bibione spokojena. Pláž je 11 km dlouhá, podél pláže jsou pěší promenády. Měli jsme sebou kolečkové brusle, skvěle se nám jezdilo, je to rovné a trasa udržovaná.
Od: Adam
Bibione je severnější italské středisko, ale jinak super! Cesta nám trvala jen 9hod, dlouhé pláže, vyhřátý písek. Byli jsme spokojeni.
Od: Světlana
Ubytování v Bibione jsme si rezervovali s kamarádkou on-line. Měli jsme trochu obavy, ale vše bylo OK. Ubytování bylo skromnější, ale jinak vše čisté. K moři jsme to měli kousek, vstup do vody je pozvolnější, takže moře bylo krásně teplé. Večer Bibione opravdu žije, je zde lunapark, spousta restaurací a obchodů. Dovolenou jsme si opravdu užili.
Od: Jara
Bibione je super :) Pěkné koupání a v noci hodně zábavy. Pojedu sem rád příště znovu.Dovolená v Itálii nabízí spoustu možností vyžití. Proti střední Evropě nabízí Bibione mnohem lepší počasí, takže dovolenou si zde mnohem více užijete. Dovolená u moře je vhodná i pro rodiny s dětmi. Nejen koupání v moři na pěkné, čisté pláži v Bibione ale i další sportovní aktivity. Jednak širokou nabídku vodních sportů, dále pak klasické sporty na pláži jako volejbal, nohejbal, fotbal a další. V centru je spousta obchůdků a taveren, obchodů s oblečením a spoustou dalších obchůdků se suvenýry všeho druhu. Zde se nikdo nebude nudit. Bez ohledu na to, co koho baví, každý si zde užije zábavu. Můžete vyzkoušet i méně obvyklé adrenalinové sporty, potápění s průvodcem, návštěvu vodního parku, zábavného parku, dokonce i zoo. Po setmění teprve začíná ve městě pořádná zábava. Bibione nabízí spoustu zábavy, diskotéky bary, vinotéky, které jsou otevřeny až do ranních hodin. I po setměni jsou ulice bezpečné. O tom Vás přesvědčí i množství turistů pulzujících ulicemi do pozdních nočních hodin.
Nemusíte se omezit pouze na prozkoumávání střediska Bibione. Další možnost, které můžete v Itálii využít, je prozkoumávání okolí. Je možné půjčit si auto a podívat se po památkách v okoli. Dobrodružnější možnost nabízí půjčení lodě, pronájem jachet. Levnější možnost je potom využít pravidlných lodních nebo autobusových linek. Ve středisku Bibione v infocentru v centru města se můžete informovat o zajímavých cílech pro Vaše výlety.

   Nejoblíbenější hotely Bibione